Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nakładka renowacyjna komorowa

( ilość produktów: 4 )

Nakładka renowacyjna na parapet - co to?

Nakładka renowacyjna na parapet to niezwykle innowacyjny i rewolucyjny produkt, który pozwala na szybkie odnowienie naszego parapetu wewnętrznego. Łatwość montażu bez konieczności usuwania starego podokiennika, czyni je niezwykle praktycznymi i pozwala zaoszczędzić na kosztach związanych z pracami remontowymi.

Nakładka renowacyjna na parapet - jak działa?

Nakładki pozwalają na renowację podokienników z każdego materiału: parapetów drewnianych, parapetów z lastryko, betonu, czy kamienia. Zastosowany materiał zapewnia nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również imponującą odporność na uszkodzenia, zabrudzenia, czy wpływ wilgoci.

Parapet komorowy - jaką nakładkę renowacyjną wybrać?

Nakładki renowacyjne sprzedawane są w trzech wariantach: komorowej, standard oraz premium, która dedykowana jest najbardziej wymagającym z użytkowników. Uniwersalne rozmiary oraz duża ilość wariantów kolorystycznych sprawiają, że bez problemu można dopasować nakładkę renowacyjną na parapet idealnie do wystroju każdego wnętrza. Zwolennicy klasycznych rozwiązań powinni zwrócić uwagę na nakładki renowacyjne na parapet w kolorze orzechu, brzozy, czy marmuru. Z bardziej nowoczesnym wystrojem idealnie komponują się nakładki na parapet białe, lub w odcieniu aluminium.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel