Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dostawa okien

1.Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

- Firmą kurierską DPD 

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie: ODC group Sp. z o.o. Sp. K. przy ul. Jagiellońskiej 88 (fabryka FSO), 00-992 Warszawa Polska Godziny otwarcia: pn. - pt. od 8.00 do 16.00

Czas dostawy zamówienie przez firmę kurierską DPD to 48 godzin od momentu nadania przesyłki. Kurierem paletowym 72 godziny od momntu nadania przesyłki.  Termin realizacji nie przekracza 14 dni roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin. W razie czasowej lub trwałej niedostępności towaru Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Jeżeli zamówienie składa się z Produktów o różnym terminie realizacji to zamówienie jest wysyłane do Klienta zgodnie z najdłuższym terminem występującym w zamówieniu.

W przypadku zamówienia „za pobraniem” termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia. W przypadku zamówienia realizowanego za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu otrzymania płatności. Zamówione Produkty zostaną dostarczone do Klienta transportem własnym, przesyłką kurierską. Produkty dostarczane przesyłką kurierską są dostarczane od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. W celu ustalenia szczegółów dostawy kurier skontaktuje się z Klientem drogą telefoniczną (także SMS). Nie gwarantujemy dostarczenia towaru na godzinę określoną przez Klienta w zamówieniu. i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

4. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu http://oknadlaciebie.pl/ oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel