Siatka antysmogowa. Korzyści.

2018-01-17
Siatka antysmogowa z nanowłókien RESPILON AIR® oprócz tego, że chroni przed smogiem i alergenami stanowi również barierę dla owadów i kurzu. Jest też łatwa w montażu jak i demontażu.

 

Skuteczność ochrony przed pyłem o wielkości od >0,75 PM do >5PM [um] kształtuje się na poziomie odpowiednio od 61% do 98% (w przypadku pyłu o wielkości >PM2; >PM3,5; >PM5).

W Polsce największe stężenie pyłów występuje dla tych o wielkości >2,5 PM i >10 PM.

Przepuszczalność powietrza dla siatek antysmogowych z nanowłókien RESPILON AIR® jest na poziomie około 20%.

Poza tym siatki antysmogowe stanowią również zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła do wnętrza pomieszczenia w którym zostały zamontowane. Współczynnik przenikania ciepła dla siatki antysmogowej jest na poziomie do 67%.

Jeśli chodzi o konserwację i czyszczenie to jest ona bardzo łatwa. Do usuwania kurzu możemy użyć odkurzacza, lekko sprężonego powietrza albo zwykłą gąbkę i ciepłą wodę z mydłem o temperaturze do 35 C.Gwarancja producencka jest na okres dwóch lat.

Biorąc pod uwagę, że jakość powietrza w Polsce jest od dłuższego czasu coraz gorsza i wiedząc jak szkodliwe dla ludzkiego zdrowia może być oddychanie powietrzem zanieczyszczonym smogiem opcja zabezpieczenia się przed jego negatywnymi skutkami wydaje się godna rozważenia.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel