Rolety wewnątrzne

Obecnie bardzo popularna i praktyczna forma osłony przeciwsłonecznej stosowana również jako element dekoracyjny. Bogate wzornictwo materiałów pozwala w dowolny sposób dobierać kolor i fakturę materiału do wystroju wnętrza czy też wyglądu elewacji.

Posiadamy rolety z napędem koralikowym. Rolety materiałowe mogą być wykonywane do szerokości 3 metrów.


ZALETY ROLET:
- pozwalają zaciemnić pomieszczenia
- chronią pomieszczenia przed promieniami słonecznymi
- stanowią dekoracyjny element domu są łatwe w obsłudze ).


Rolety materiałowe to obecnie w Polsce najbardziej popularna forma zasłonięcia okien przed promieniami słonecznymi, która oprócz walorów praktycznych stanowi bardzo efektowną dekorację wnętrz. Występują w kilku odmianach w zależności od sposobu montażu. Firma Vertex posiada w asortymencie szeroką gamę produktów, również we własnych systemach rolet tekstylnych. Szeroki wachlarz tkanin w naszym katalogu pozwala dobrać kolor oraz wzór zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Dodatkowo nasze rolery w standardzie wyposażone są w prowadzenie żyłkowe, które przy uchylaniu okna utrzymują tkaninę przy ramie okiennej, bez względu na stopień opuszczenia rolety. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety pasują do każdego wnętrza i stylu.

Klient otrzymuje w zestawie:
- roletę materiałową
- komplet elementów potrzebnych do montażu bezinwazyjnego
- prowadnicę żyłkową, dzięki której po uchyleniu okna roleta pozostaje na swoim miejscu
- instrukcję montażu
- napinacz łańcuszka
Rolety materiałowe Występują w kilku typach. Różnią się sposobem montażu oraz rodzajem zastosowanego mechanizmu. Niewątpliwą zaletą rolet materiałowych jest ich łatwy pomiar oraz montaż. Dostępne na rynku systemy umożliwią zasłonięcie przy ich użyciu prawie każdego okna. Elementem wspólnym, który można stosować w prawie każdym typie rolety jest tkanina. Prawie, gdyż istnieją tkaniny dedykowane do rolet o dużych wymiarach, które nie będą pracowały w systemach typu mini ze względu na zbyt dużą sztywność tkaniny.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel