Rolety dachowe

Vivo to roleta stosowana do wszystkich typów okien dachowych. Posiada napęd sprężynowy z możliwością zatrzymania na dowolnej wysokości, dzięki specjalnie wyprofilowanym prowadnicom oraz obciążnikowi. Dostępna w wielu wersjach kolorystycznych.


Kątownik montażowy VIVO posiada uchylne skrzydełka, które przy przykręcaniu dopasowują się do nachylenia ramy okna dachowego ( pasuje do wszystkich typów okien ).

  • Do montażu otrzymujesz kompletnie złożoną roletę, którą dokręcasz do kątowników montażowych VIVO za pomocą 4 wkrętów i dozbrajasz w prowadnice

  • nowy lepszy standard – 5 komorowy - optymalna ilość komór, takie same parametry jak okna 6 komorowe o nawet większej głębokości

  • est tylko 1 typ prowadnicy, który dzięki uchylnemu elementowi montażowemu prowadnicy VIVO pasuje do wszystkich typów okien dachowych.

  • Klasa A okien (profil największej grubości) zapewnia lepsze trzymanie zawiasów, oraz większą nośność zgrzewów niż w oknach klasy B. Poza tym okna są trwalsze i wytrzymalsze.

  • Zaślepka prowadnicy VIVO, również jest wyposażona w uchylne skrzydełko montażowe, eliminuje problem błędów wynikających z docinania prowadnic pod różnym kątem zależnym od typu okna.

  • Obciążnik z zespołem blokującym VIVO, w zwiniętej rolecie jest ustabilizowany w dokach elementu nośnego VIVO.

  • Zamontowanie prowadnic ułatwiają odpowiednio wyprofilowane języki w elementach nośnych VIVO naprowadzające prowadnice na swoje miejsce.

  • Pięciomilimetrowe zakładki maskownicy VIVO i prowadnic VIVO zachodzące na ramę okna eliminują możliwość wystąpienia bocznych prześwitów.

Roleta dachowa Vivo może być zastosowana do zarówno typowych jak i nietypowych okien dachowych dostępnych na rynku. Na okna, które są najbardziej narażone na działanie słońca proponujemy materiały odbijające promienie słoneczne, które z jednej strony skutecznie zaciemniają, a z drugiej dodatkowo redukują nagrzewanie się pomieszczeń. Mechanizmy sprężynowe powodują, że roleta prawidłowo funkcjonuje przy różnym nachyleniu okna, pozwalają także na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. Jest to bardzo istotna kwestia w przypadku rolet dachowych.

Rozwiązanie w postaci maskownicy i prowadnic niweluje prześwity, które stanowią problem przy innego rodzaju osłonach do okien dachowych, często sprzedawanych bez prowadnic i zapinanych u dołu na mało funkcjonalny rzep. Wysoka estetyka (kasetki w kolorach: anoda, beż, biały, złoty dąb, jasny dąb, orzech) sprawiają, że rolety dachowe cieszą się wielką popularnością wśród klientów.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel