Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Parapety z konglomeratu

Produkt przemysłowy będący kombinacją 95% marmuru naturalnego oraz 5% żywicy poliestrowej w charakterze łącznika.Produkt końcowy posiada parametry przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład. Przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Konglomerat zawiera Atest PZH/HK/B/1. UWAGA: rzeczywista struktura i barwa kamienia może róźnić się od przedstawionej we wzorniku ze względu na niedoskonałość odwzorowania w zdjęciu oraz naturalną niepowtarzalność struktury danego kamienia.


Konglomerat to materiał powstały z połączenia kamienia naturalnego i żywicy. W naszej ofercie znajdują się parapety w różnej kolorystyce w dowolnych kształtach i rozmiarach. Standardowe wykończenie parapetu to boki zaokrąglone i fazy 2 mm. Mają państwo do wyboru parapety 2 cm lub 3 cm. Natomiast maksymalna długość parapetu to 304 cm.

Konglomeraty mogą posiadać charakterystyczna dla kamienia przebarwienia, odcienie, tworząc każdy wyrób niepowtarzalnym.

Grubość parapetu wynosi 2 cm i 3 cm. Maksymalna długość parapetu z konglomeratu (w jednym elemencie) to 305 cm. Parapet wykonany jest z kamienia pierwszego gatunku.

Dostępne szerokości:
10 cm, 12.5 cm, 15 cm, 17.5 cm, 20, 22.5 cm, 25 cm, 27.5 cm, 30 cm, 32.5 cm, 35 cm, 37.5 cm, 40 cm, Możliwość wykonania innej szerokości na zamówienie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel