Okna drewniane

Okno wykonane z drewna sosnowego i maranti charakteryzujące się nowoczesnym stylem uzyskanym dzięki zastosowaniu zaokrąglonego profila o gładkiej i lśniącej powierzchni. Dzięki wykorzystaniu drewna o odpowiedniej wilgotności klejonego trójwarstwowo, uzyskano odporność na wypaczenia oraz doskonałą jakość. Cztery warstwy impregnacji zapewniają dodatkową ochronę i zwiększają żywotność stolarki okiennej. Zastosowanie współgrających z całością aluminiowych okapników chroniących progi ram oraz dolne krawędzie skrzydeł jeszcze bardziej zwiększą żywotność okien.Naturo 68

W systemie okiennym Naturo 68 zastosowano w standardzie trzyszybowy pakiet 4/16/4ONE o parametrze Ug=1,0. Możliwe jest także zastosowanie pakietu trzyszybowego 34mm dla systemu Naturo 68 PLUS.
Najlepsze parametry cieplne zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu ramki termoizolacyjnej oraz systemu 2-uszczelkowego. Profil okna wykonany jest z wyselekcjonowanego drewna. 3 warstwy drewna klejone są z naprzemiennym ułożeniem słojów, dzięki czemu uzyskiwana jest najwyższa trwałość materiału. Możliwe jest doposażenie okna w nakładkę aluminiową RenoLine w modelu Naturo 68 ALU.

- głębokość zabudowy 68mm,

- pakiet dwuszybowy 24mm,

- system 2-uszczelkowy,

- klejenie drewna 3-warstwowo,

- profil wykonany z selekcjonowanego drewna z naprzemiennym ułożeniem słojów,

- 4-warstwowa powłoka malarska,Naturo 78

Okno drewniane Naturo o grubości 76mm w standardzie wyposażone jest w wysoce energooszczędne rozwiązania. Zaawansowane technologicznie pakiety termoizolacyjne sprawiają, że mogą Państwo cieszyć się stylistyką okna drewnianego, przy najlepszych parametrach cieplnych.

ystem okienny Naturo 78 produkowany jest z zastosowaniem 36-milimetrowego pakietu trzyszybowego 4/12/4/12/4 dającym parametr przenikalności na poziomie Ug=0,7.

Dostępna jest również wersja PLUS z pakietem trzyszybowym o grubości 40mm. Dla poprawy termoizolacji systemu wykorzystano system 2 uszczelek oraz ramkę termoizolacyjną. Do produkcji okna wykorzystywane są najlepsze gatunki drewna. 4 warstwy drewna są klejone z naprzemiennym ułożeniem słojów, dzięki czemu uzyskuje się zwartą, trwałą konstrukcję. Możliwe jest dodanie do systemu aluminiowej nakładki RenoLine w modelu Naturo 76 ALU.

- głębokość zabudowy 78mm,
- system 2-uszczelkowy,
- profil wykonany z selekcjonowanego drewna z naprzemiennym ułożeniem słojów,
- klejenie drewna 4-warstwowo,
- 4-warstwowa powłoka malarska,
- możliwość montażu pakietu szybowego o grubości do 40 mm – Naturo 76 PLUS,
- możliwość zastosowania nakładki aluminiowej RenoLine – Naturo 76 ALU.Naturo 92 Slim

Termoizolacja i jakość na najwyższym poziomie. Już w standardzie okna wykonane w oparciu o system Naturo 92 wyposażone są w pakiet trzyszybowy o bardzo niskim współczynniku przenikalności cieplnej. Gwarantuje to najlepszą ochronę cieplną. System rekomendowany do budownictwa energooszczędnego. Okna Naturo 92 Slim dostępne są również z nakładką aluminiową RenoLine.

Grubość ramy 76 mm,
Grubość skrzydła 92 mm,
Profil wykonany z selekcjonowanego drewna z naprzemiennym ułożeniem słojów,
Drewno klejone 4-warstwowo,
Pakiet trzyszybowy 48mm
System 2-uszczelkowy,
4-warstwowa powłoka malarska,


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel