Montaż okien

 

Okna Dla Ciebie to firma z Warszawy zajmująca się profesjonalnym montażem okien.

 

Towar zakupiony przez sklep internetowy podlega 23% opodatkowaniu VAT. Kupujący może skorzystać z prawa do obniżonego podatku VAT 8%, kupując okna z montażem, dotyczy to osób fizycznych, które wstawiają okna w budownictwie mieszkaniowym.

 

Zamów bezpłatną i niezobowiązującą wycenę okien z montażem:

- bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy,

- telefonicznie pod nr. +48 501 269 132

- lub na adres email: wyceny@oknadlaciebie.pl

 

Na podstawie informacji zebranych podczas pomiaru, wykonanego przez naszego specjalistę przedstawimy kompleksową ofertę cenową wraz z niezbędnym zakresem prac.

Oferujemy montaż, wymianę lub regulację okien na terenie Warszawy i okolic, a w przypadku montażu w dalszych lokalizacjach, cena zostanie ustalona indywidualnie.

Po zaakceptowaniu oferty, podpisywana jest z kupującym umowa na sprzedaż okien wraz z montażem (8% VAT).

Zakupione okna zostaną przez nas dowiezione i zamontowane w miejsce starych, które usuniemy i zutylizujemy – następnie dokonamy wstępnej obróbki tynkarskiej.

 

Praca przebiegać będzie w określonej kolejności:

1. MONTAŻ OŚCIEŻNIC

Po sprawdzeniu prawidłowości wymiarów, rozpoczyna się montowanie ościeżnic, które najczęściej dostarczane są w trzech odrębnych elementach. Łączy się je mechanicznie śrubami i klamrami, a do tego klejem używanym w narożnikach. Po złączeniu kompletu, wstawia się go w otwór, zwracając uwagę na to, aby między nim a murem pozostało 1-2 cm przerwy. Do stabilizacji korzysta się z klinów, a do dalszych zadań należą między innymi przykręcanie ościeżnicy do ściany (czasami nie jest to konieczne), wsadzenie odpowiedniej ilości rozpórek oraz polanie wodą szczeliny i wypełnienie jej pianką poliuretanową.

2. ZAWIESZANIE SKRZYDŁA

Po usunięciu klinów i działaniach uzupełniających, dochodzi do montażu skrzydła. Na początku należy ustalić, czy ich długość jest prawidłowa, a następnie zawiesić skrzydło, nie zapominając o wyregulowaniu zawiasu. W przypadku błędnie wykonanych prac drzwi same się zamykają, otwierają lub poruszają niepłynnie.

3. MONTAŻ KLAMKI

Ostatnią częścią jest zamontowanie klamki, co dzięki odpowiednim otworom oraz elementom znajdującym się w zestawie, stanowi najmniejsze wyzwanie.

 

Wybierając OKNA DLA CIEBIE, wybieracie Państwo solidność wraz z oszczędnością czasu i pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu lub wizyty w naszym sklepie w Warszawie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel