Informacje o sklepie

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży okien i drzwi. W naszej ofercie najwyższej jakości okna PCV, okna aluminiowe, drzwi PCV, bramy garażowe oraz pełną gamę akcesoriów. Nasze produkty skierowane są do firm, instytucji oraz indywidualnych Klientów. To co nas wyróżnia, to szczególna dbałość o okna, która rozpoczyna się już na etapie doboru podwykonawców poszczególnych elementów okna. Profile Aluplast, okucia Maco Multi Trend, uszczelki EPDM to wysoka jakość na rynku.

 

Jesteśmy liderem w swojej branży, a nadrzędnym celem działalności firmy jest zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta.


 

Zamysłem naszej firmy od momentu jej powstania zawsze była i jest najwyższa jakość oferowanych produktów i usług z naciskiem na expresowy czas ich realizacji!

Zapewniamy krótkie terminy wykonania oraz darmową wycenę i pomiary. W swojej ofercie łączymy szeroką gamę usług i produktów aby zaoferować naszemu Klientowi pełen wachlarz możliwości.

Duża gama naszych produktów daje możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania dla wszystkich naszych klientów.

Nasz szeroki zakres działań gwarantuje, że zadowoleni z naszych usług są zarówno klienci indywidualni jak i firmy, deweloperzy czy instytucje państwowe. Zawsze dopasowujemy nasze usługi do oczekiwań naszych kontrahentów. Stawiamy na profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość.

Zapewniamy krótkie terminy wykonania oraz darmową wycenę i pomiary. W swojej ofercie łączymy szeroką gamę usług i produktów aby zaoferować naszemu Klientowi pełen wachlarz możliwości. Duża gama naszych produktów daje możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania dla wszystkich naszych klientów.

Firma Okna dla Ciebie jest przedstawicielem wielu renomowanych firm produkujących okna, drzwi, parapety, rolety i elementy pochodne. Ważnym atutem firmy jest szeroki zakres oferty, kompleksowość oferowanych usług związanych z profilem działalności, gwarancja wysokiej jakości oferowanych produktów, terminowość oraz korzystne systemy rabatowe. Mamy nadzieję, iż nasza oferta wyda się atrakcyjna i będziemy mieli możliwość wspólnej realizacji przyszłych przedsięwzięć.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pamiętajcie, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 501 269 132 oraz meilem: sklep@oknadlaciebie.pl w dni powszednie od 8 do 16. Nasi doradcy odpowiedzą na każde Państwa pytanie.

Śledźcie też nasz profil Okna Dla Ciebie na Facebooku oraz Google+, a tam różne akcje, promocje i ciekawe rabaty. A dla tych, którzy w materii okien są trochę na bakier, to do poczytania sporo poradników m.in. jak zmierzyć poprawnie okno, by nie było potem problemów przy jego zamówieniu.

 

Co nas wyróżnia

EKSPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zapomnij o kłopotliwych zamówieniach, wielotygodniowych terminach realizacji zamówień na okna PCV. Rozpocznij współpracę z oknadlaciebie.pl i odbieraj typowe okna plastikowe od ręki. Przyzwyczajaj się do wygody. Dziś robisz pomiar u klienta - dziś odbierasz od nas okno, które u niego zamontujesz.

 

BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA WIZYTA U KLIENTA

Podczas spotkania u Klienta wykonujemy dokładny pomiar i analizę, która pozwala na szczegółową i realną wycenę prac. W czasie wizyty pomagamy również w doborze najlepszych rozwiązań dla Klienta.

 

SPRAWDZONE PRODUKTY

W naszej ofercie znajdują się produkty uznane przez użytkowników, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel